Festival pouliční hudby 2014 – O festivalu

Program


Středa

Název Místo Čas Styl
Živá hudba Podluží (Moravská Nová Ves) Malé náměstí 18-21 lidové písně,country,vlastenecké písně
Country Collaps (Pardubice) u Grandu (Vydra) 18-21 country
Dan Vertígo (Brno) V Kopečku 18-21 crossover-worldmusic písničkář
Goji + hosté (HK, Chrudim, Hořice, Kuks) podloubí – Batalion u Draků 18-21 Akustická muzika inspirovaná folkovou, lidovou a cikánskou hudbou
The Brownies (Praha) Masarykovo nám. 18-21 blues
Viktor Tichopád (Hradec Králové) Atlanta 18-21
Athropoid (Broumov) Podchod – třída Karla IV. 18-19 posthardcore
Gypsy Swing Quartet (Praha) Baťkovo nám. 18:30-21 Gypsy Swing, Swing
Jiří Štěpánek se svou skupinou pod Pražským mostem 17:30-18 folk
Trijo, Chlum band pod Pražským mostem 18-18:30 folk
Daniel Navečeřal se skupinou pod Pražským mostem 18:30-19 folk
Karel Polívka pod Pražským mostem 19-19:30 folk
George pod Pražským mostem 19:30-20 folk
Ivana Velčovská pod Pražským mostem 20-20:30 folk
Pepe se skupinou pod Pražským mostem 20:30-21 folk

Čtvrtek

Název Místo Čas Styl
Živá hudba Podluží (Moravská Nová Ves) Malé náměstí 18-21 lidové písně,country,vlastenecké písně
TT Band (Česká Skalice) restaurace Atlanta 18-21 akustický rock
Jarda Čížek (České Meziříčí) restaurace Atlanta 18-21 folk
Jindra Černohorský s kapelou (HK, Lysá n.L., Praha) Baťkovo nám. 18-21 pop-fok
Dan Vertígo (Brno) V Kopečku 18-21 crossover-worldmusic písničkář
Viktor Tichopád (Hradec Králové) u hospody Na Hradě 18-21
Solideo Masarykovo nám. 18-21 gotika, renesance
BRK (Praha) restaurace U jabloně 18-21 jazz-pop
Goji (HK, Chrudim, Hořice, Kuks) podloubí – Batalion u Draků 18-21 Akustická muzika inspirovaná folkovou, lidovou a cikánskou hudbou
Krtek Utek (Královehradecký kraj) Pěší zóna – u nám. Svobody 18-21 folk, rock, blues
Jiří Štěpánek se svou skupinou pod Pražským mostem 17:30-18 folk
Trijo, Chlum band pod Pražským mostem 18-18:30 folk
Daniel Navečeřal se skupinou pod Pražským mostem 18:30-19 folk
Karel Polívka pod Pražským mostem 19-19:30 folk
George pod Pražským mostem 19:30-20 folk
Ivana Velčovská pod Pražským mostem 20-20:30 folk
Pepe se skupinou pod Pražským mostem 20:30-21 folk

Aktuality

-Mapa-

Minulý ročník festivalu